Versuri > Kida

Versuri Kida – Mo jo lyrics

Mo jo versuri Kida

A menon ti, a pa menu e bon ti
Spo muj me besu qe ike sa ke gabu ske ide
E ather kur e kupton ti ki mu kthy po un nuk jom
Mo sbohem bashk na, kena me kon shum larg na

E ty po t’lo tu menu per mu
Sa pak em ke thon te du e tash sa kom met mungu un ty, po t’lo
Tu menu per mu sa pak em ke thon te du e tash sa ka me tmungu kur sem ki mu ay, ay, ay….

Ay papi m’thojshe ti je bota tash ke met veq ti edhe gota
Prej qe une mo nuk jom e jotja smundesh mem harru as me shotsa
Ay sa keq em ke bo mu ni mu kallxom tash qysh ti po nihesh
Ay zemer krejt qka m’bone po ti kthen tash karma jote

Ather kur e kupton ti ki mu kthy po un nuk jom
Mo sbohem bashk na, kena me kon shum larg na

E ty po t’lo tu menu per mu
Sa pak em ke thon te du e tash sa kom met mungu un ty, po t’lo versuri.us
Tu menu per mu sa pak em ke thon te du e tash sa ka me tmungu kur sem ki mu ay, ay, ay

Loti nfaqe nuk ti lan mekatet
As se sheron dhimbjen, qe ma dhe nder vite
Ti mos harro qe pernime un t’dashta n’ zemer tpata, po tash u bo von

E ty po t’lo tu menu per mu
Sa pak me ke thon te du e tash sa kom met mungu un ty, po t’lo
Tu menu per mu sa pak me ke thon te du e tash sa ka me tmungu kur sem ki mu ay, ay, ay

#teksti

Mo jo lyrics ♪ tiktok clean Letra de la canción Mo jo ♪ Versuri Mo jo

Vezi si alte versuri de la Kida: