Versuri > Greta Koci

Versuri Greta Koci – Trendafilat lyrics

Trendafilat versuri Greta Koci

A le le le
Trendafilat kur mi dhe
Vec ma more zemren e u zhduke, s’e di pse?
Aman, amane
Je me mua apo nuk je
Se po me djeg shpirti e pa ty jo gjum, nuk fle

Zemer,
Me ka marr malli, s’ta them dot sa shum
O zemer,
Se po me mbyt mu kjo merzi
Por un jam vetem
E du ta di ku je tani
Ku? Ma thuj, ta di

Edhe pak, edhe pak, edhe pak
Do duroj un pa ty dit e nat
Se nuk mundem, jo
Un nuk mundem, mo
Edhe pak, edhe pak, edhe pak
Do duroj un s’e di edhe sa
Se nuk mundem, jo
Pa ty

A le le le
Trendafilat kur mi dhe
Vec ma more zemren e u zhduke, s’e di pse?
Aman, amane
Je me mua apo nuk je
Se po me djeg shpirti e pa ty jo gjum, nuk fle
(2x)

Le le lej le, le le le lej le le
Lej le le lej le
(3x)

Zemer,
Me ty, jo, dot nuk mbaj meri se te kam zemer
Te du ma shum se syt e mi
Mos me me ler vetem
Pa ty kam frik, cdo nat e dit
Jo, mos ik, o shpirt

Edhe pak, edhe pak, edhe pak
Do duroj un pa ty dit e nat
Se nuk mundem, jo
Un nuk mundem, mo
Edhe pak, edhe pak, edhe pak
Do duroj, un s’e di edhe sa
Se nuk mundem, jo
Pa ty

A le le le le
Trendafilat kur mi dhe
Vec ma more zemren
e u zhduke, s’e di pse?
Aman, amane versuri.us
Je me mua apo nuk je
Se po me djeg shpirti e pa ty jo gjum, nuk fle

Le, le le le lej le, le le le lej le, le le
Lej le le lej le

Trendafilat lyrics ♪ tiktok clean Letra de la canción Trendafilat ♪ Versuri Trendafilat

Vezi si alte versuri de la Greta Koci: